Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Przegląd prasy: 02.07

Euro zbliża się ku końcowi, w Anglii rozpoczęło się okno transferowe, więc z tej okazji przyjrzyjmy się okładkom brytyjskich gazet z dzisiejszego dnia:
"Pożegnanie legendy. Powitanie.. Legendy" Metro w stylu "umarł krół, niech żyje krół' odnosi się do odejścia (po 29 latach) z klubu Ryana Giggsa. Walijczyk Nie będzie dłużej pracował jako asystent w klubie z Old Trafford i poszuka nowej ścieżki dla swojej kariery.  Dla osłoby, dla fanów Czerwonych Diabłów, został zaprezentowany Zlatan Ibrahimovic. Legendarny Szwed zasilił klub z Manchesteru na zasadzie wolnego tranferu.

"KANU win it? YES WE KAN" - historyczny awans Walii do półinału Mistrzostw Europy. Walijczycy pokonali Belgów 3:1 i zagrają w 1/2 z reprezentacją Portugalii. Ozdobą pojedynku była piękna bramka strzelona przez Kanu.
W podobnym tonie odnosi się Daily Express.  Dziennikarze chwalą ekipę Walijską, która niespodziewanie awansowała dalej. Na osobną wzmiankę zasłużyły (rzecz jasna) przenosiny Zlatana, który jest zapewne niepocieszony, że wygrana Smoków zepchnęła go z centralnej części okładki.  Co ciekawe, wraca transferowa saga z udziałem Stones'a.  Rok temu Chelsea, teraz Manchester City będzie próbował ściągnąć Anglika  w swoje szeregi. Cena? 50 mln funtów.

Na koniec (choć nienajgorszy) The Sun.  "Kanu believe it? Greatest ever win".  Tutaj równiez niemilkną echa zwycięstwa reprezentacji prowadzonej przez Garetha Bale'a. 3-1, piękna bramka Kanu (dzięki, której powstało tyle wyśmienitych tytułów!) i półinał z Portugalią.  Jakże się nie zachwycać?
"It's  all Roy's fault" - Okładka trochę w stylu Yin i Yang. Z lewej strony zachwyty nad Walijczykami, a z prawej dalej gnębieni Anglicy. Tymrazem głos zabrał jeden z dyrektorów FA -
 Dan Ashworth. Według niego, glówną przyczyną słabych wyników Synów Albionu na imprezie, była utrata szacunku piłkarzy do selekcjonera.

Źródło : prasa

02.07.2016 | 19:23 | Patryk
0 komentarzy
Szukaj według tagów:
euro, walia, zlatan, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Brak komentarzy, bądź pierwszy !