Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Jose: Chcę zostać na długie lata

Jose Mourinho zapowiedział, że chciałby zaprowadzić długo wyczekiwaną w Chelsea stabilność, jednak zdaje sobie sprawę, że do realizacji celu potrzebne mu będą trofea.

 

The Blues zwrócili się do swojego 'starego znajomego', by pomógł im wrócić na właściwe tory. Od momentu odejścia Mourinho minęło sześć lat i w tym czasie na Stamford Bridge pracowało ośmiu szkoleniowców.

 

Portugalczyk nigdy nie robił tajemnicy ze swojego przywiązania do klubu i pow swym powrocie może poszczycić się jeszcze bogatszym CV, bowiem wszędzie, gdzie pracował, odnosił sukcesy.

 

Chelsea ma nadzieję, że Mourinho będzie w stanie zapewnić dobre czasy w Zachodnim Londynie. Portugalczyk zapowiedział, że zostanie tak długo, jak długo będzie chciany. Jest jednak świadomy tego, że porażka w zdobyciu trofeum i niepowtórzenie sukcesu ze swojego debiutanckiego sezonu może spowodować niezadowolenie Romana Abramowicza.

 

"Myślę, że trofea nadejdą naturalną koleją rzeczą - dzięki stabilności - i, oczywiście, chodzi tu przede wszystkim o wygrywanie trofeów, ponieważ moje DNA się nie zmieniło."


"Nie jestem typem człowieka, który będzie w klubie przez trzy czy cztery lata i nic nie wygra. W takim przypadku nie potrzebowałbym nawet powiedzenia 'do widzenia' ze strony klubu- byłbym pierwszy."


"Klub jest gotowy na stabilizację, ja także. Skąd teraz ta gotowość? Ponieważ rozmawiałem z klubem zanim wróciłem."


"To decyzja, której nie da się podjąć w dwie sekundy - musisz wysłuchać pomysłów klubu. Musisz przygotować młodych zawodników z akademii, ponieważ następna generacja nadchodzi, chociażby Nathaniel Chalobah, który prawdopodobnie wejdzie do pierwszego składu w następnym sezonie."


"Dlatego jestem szczęśliwy, że mogę zostać, równocześnie czyniąc klub i siebie szczęśliwymi. Nie widzę siebie ponownie w Hiszpanii czy Włoszech jako trenera klubowego. W Anglii, mam wielką więź z tym klubem."


"Na koniec swojego kontraktu - który jest całkiem długi - chciałbym, aby klub był zadowolony ze mną, żebyśmy wszyscy chcieli pozostać razem."

 

Czego wszyscy Tobie, Jose, i nam zarazem, życzymy!

"

Źródło : SkySports

19.08.2013 | 20:51 | FParchanowicz
0 komentarzy
Szukaj według tagów:
Jose, Mourinho, Roman, Abramowicz, Chelsea, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Brak komentarzy, bądź pierwszy !