Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Chwila z Ballackiem

Michael Ballack został złapany przez oficjalną witrynę Chelsea na krótką rozmowę podczas jego pobytu w Ghanie. Mówił on o swoim zakończeniu kariery, Chelsea i Mourinho.


Minął już rok od zakończenia kariery przez Ballacka, której zwieńczeniem był mecz pożegnalny, który odbył się w Lipsku przed dwoma tygodniami. Były kapitan niemieckiej kadry stwierdził, że nadal jest okazjonalnym gościem na Stmford Bridge, a także, że cieszy się życiem poza piłką.

 

"Zawsze jestem szczęśliwy gdy wracam do Chelsea, ponieważ równocześnie jest to szansana odwiedziny wspaniałego Londynu."


"Stamford Bridge to wspaniały stadion, w mieście w którym mam bardzo wielu znajomych, więc zawsze czuje się tutaj dobrze. To dlatego nadal pojawiam się tutaj od czasu do czasu."

 

"Jestem szczęśliwy ze swojego zakończenia kariery. Można sobie wyobrazić życie zawodowego piłkarza, codzienne treningi, wiele podróży, skupienie tylko na piłce, teraz prowadze całkiem inny tryb życia, mój kalendarz jest tylko moją sprawą."


"To nie znaczy oczywiście, że nie mam żadnych zajęć, jest wręcz przeciwnie! Jestem teraz bardziej zajęty, gdyż wielu ludzi myśli, że skoro nie gram już w piłkę to mam dla nich więcej czasu, więc proszą o więcej rzeczy. Równocześnie jednak mam dużo więcej czasu dla mojej rodziny, co jest bardzo miłą odmianą po okresie mojej kariery. Jestem szczęśliwy z etapu w jakim teraz jestem, mogę go równocześnie wykorzystać do znalezienia pomysłu na przyszłość."


Ballack, dzisiaj 36-latek spędził cztery lata z The Blues pomiędzy 2006 a 2010 rokiem jest podekscytowany powrotem do Chelsea człowieka, który podpisywał z nim kontrakt.

 

"Nie byłem bardzo zaskoczony powrotem Jose do Londynu, gdyż można było o tym od dawna przeczytać w wielu gazetach. On jest na tyle inteligentny, by wiedzieć, że wszystko bezustannie się zmienia, szczególnie więc gdy wracasz do klubu po tylu latach. Ma fantystyczną reputację i wszyscy go kochają w Chelsea, ale także w Anglii, nawet jeśli czasami mają inne zdanie, tak kibice innych drużyn czy media."


"Osiągnął wielkie suckesy odkąd odszedł z Chelsea, wygrał Champions League, i jestem pewny, że będzie chciał to powtórzyć z The Blues. Życzę mu wszystkiego najlepszego. Mieliśmy zawsze wspaniałe relacje ze sobą, ponadto przybył na mój pożegnalny mecz. Wierzę, że jest naprawdę bardzo zaangażowany w to co robi, inaczej mógłby odreagowywać dłużej swoją bardzo intensywną pracę w Realu Madryt. A to dobrze dla Chelsea.

Źródło : chelseafc.com

13.06.2013 | 10:50 | MichałK.
6 komentarzy
Szukaj według tagów:
ballack, Mourinho, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Dodał: bluearmy
2013-06-13 23:23:11

marm - o tak! Do teraz oglądam powtórki z tej sytuacji. Niestety, nowoczesny futbol już \"nie produkuje\" tego typu zawodników. A wielka szkoda...Misza był kozakiem strasznym! Charakterem idealnie się wpasował w Chelsea.

Dodał: Dyma
2013-06-13 22:17:36

No Misza to był gość. Na początku sceptyczny byłem, zresztą bł problem bo obaj z Lampardem mięli podobny styl i pozycje i trzeba było obu lekko przekwalifikować, ale zwróciło się to chociażby w 2008, kiedy to byliśmy w finale przy olbrzymim wkładzie Niemca. Może teraz będzie podobnie z innym Niemcem bo pamietam, że Misza grał co najwyżej przeciętnie, potem miał długą kontuzję i z miejsca eksplodował i ciągnął zespół. Może podobnie będzie z Marinem... ;p

Dodał: przyboj9
2013-06-13 20:06:43

Byl Merieles to go oddalismy (i to do kogo). Ja w nim widzialem zastepce Ballacka. Przydalby sie taki mlody Misza bo brakuje nam srodkowego pomocnika i zawodnika z taka zaciekloscia.

Dodał: Lightning
2013-06-13 18:49:48

Ballack to gość z jajami. Piłkarz na swój sposób unikalny. Chciałbym abyśmy jeszcze takowego mieli w zespole kiedyś. A co do przyszłości Ballacka - może kontynuacja w piłce? trener? asystent? a może członek zarządu? Kurczę, Sheva i Ballack w zarządzie. To moje marzenie.

Dodał: maly33
2013-06-13 11:48:23

To był taki twardziel i walczak że aż pojęcie ludzkie przechodzi. On wkładał głowę tam gdzie inni bali się nogę włożyć , cały Misza

Dodał: marm
2013-06-13 11:42:52

Nigdy nie zapomnę Ballackowi zaangażowania jakie nam dawał. Jeden z tych piłkarzy, którzy wkładają w grę całe serce i nigdy nie odstawiają nogi. Na zawsze pozostanie mi w pamięci chociażby obraz Niemca, jak prawie zajebał Ovrebo w półfinale z Barceloną :D