Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Losowanie NextGen Series: Juventus lub Rosenborg w 1/4

W ćwierćfinale NextGen Series Chelsea zmierzy się ze zwycięzcą pary Juventus v Rosenborg. Mecz tych dwóch drużyn rozegrany zostanie 07.03.


Ćwierćfinał tych rozgrywek rozstrzygnięty zostanie jednym spotkaniem, jeśli więc regulaminowy czas gry nie wyłoni zwycięzcy arbiter zarządzi dogrywkę, a jeśli i ta nie pomoże - rzuty karne.

 

Spotkanie pokazane zostanie na żywo w oficjalnej klubowej telewizji - Chelsea TV.

 

Poniżej pełne wyniki losowania:

 

Chelsea v Juventus/Rosenborg

Tottenham Hotspur v Sporting CP

Inter/Arsenal v CSKA Moskwa/PSV Eindhoven

Aston Villa v Olympiacos/Anderlecht

Źródło : chelseafc.com

22.02.2013 | 11:37 | Kuba
9 komentarzy
Szukaj według tagów:
NextGen, Chelsea, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Dodał: przyboj9
2013-02-23 09:38:41

przypadkiem znalazłem o naszej stronie: https://www.stats4u.net/live/653366

Dodał: kazikx
2013-02-22 21:42:06

eNdoZet, co do istoty jesteśmy więc zgodni. Sam zresztą, jak i przyboj9, zwracasz uwagę, na czytanie strony w smartfonach i tabletach. Potrzebne zmiany layoutu www.chelsea.pl to niewielka korekta, związana z uproszczeniem i tak prostej strony. Całe szczęście, że strona nie jest zawalona reklamami. U nas niusy pisze 2-3 redaktorów, a strona żyje komentarzami i dyskusjami.

Dodał: przyboj9
2013-02-22 20:25:42

Często korzystam z telefonu i mnie też bardzo wkurzają te newsy 123, niepraktyczne

Dodał: eNdoZet
2013-02-22 17:36:58

Też twierdzę że powinien być główny news z lewej, a pod nim reszta, lub idąc z duchem czasu, główny news na całą szerokość, a reszta newsów pod nim z lewej i z prawej info typu tabela itd. Ale skoro już ktoś upchał te okienko z lewej, to póki ono jest, kolumny są na swoim miejscu. Co do kwestii zmieniających się zdjęć, nie twierdzę że to co jest tutaj jest dobre, ale mówisz że beznadziejny pomysł, czyli każde rozwiązanie z tym związane skreślasz, a jeśli strona z tym współgra, jest to większe, np tak jak wcześniej wspomniałem, że na całą szerokość, plus potrafi się z tego korzystać, czytaj stonowane kolory i przejrzyste obrazki, to naprawdę to dobrze wygląda. Przede wszystkim przejrzyście i schludnie, co przy okazji, jest też wygodniejsze na smartfonach i tabletach.

Dodał: kazikx
2013-02-22 17:11:58

\"Moim zdaniem powinien być jeden główny nius, w prawej kolumnie, a cała reszta niusów pod nim.\" Źle napisałem, nie w prawej, tylko w lewej kolumnie.

Dodał: kazikx
2013-02-22 17:10:15

sNdoZet, to, że coś jest modne nie oznacza, że jest dobre. I to, że jest migające nie oznacza, że jest lepsze od tego, co nie miga przed oczami................................ Aby kliknąć w numerek, musisz wpierw zapamiętać pod którym numerem jest dany nius. Poza tym po kliknięciu nius i tak otwiera się w prawej kolumnie. Poza tym tam, gdzie są trzy główne niusy tam żaden nie jest główny. Tu chodzi o prostotę rozwiązania i funkcjonalność..................................................................................... Podoba mi się np. strona www.realmadrid.pl, www.blagrana.pl, czy www.kanonierzy.com i nie chodzi o estetykę, ale o funkcjonalność................... Moim zdaniem powinien być jeden główny nius, w prawej kolumnie, a cała reszta niusów pod nim.

Dodał: eNdoZet
2013-02-22 17:02:41

Jeszcze sprostowanie co do tych kolumn. Strony zaczynają się od lewego górnego rogu, a okienko ze zmieniającymi się newsami, powinno służyć do pokazania tych najbardziej istotnych, a później dopiero jest reszta, dlatego przy takim rozwiązaniu strony jak jest tutaj, te 2 kolumny są na swoim miejscu.

Dodał: eNdoZet
2013-02-22 16:34:49

kazikx, pierdoły piszesz. Gdyby kolumna z lewej była tylko informacyjna, to tak, wtedy mogłyby być zamienione, ale są tam właśnie te newsy, więc jest \'użytkowa\' i znajduje się na swoim miejscu, po prostu jest szeroka, to też dlatego piszemy od środka. A ze zmieniającymi się newsami to już zupełnie nie trafiłeś, może jest to tu trochę inaczej rozwiązane, bo okno jest małe i też nie zawsze są dobierane obrazki odpowiedniej wielkości/kolorystyce, ale sam motyw przewijających się zdjęć jest aktualnie bardzo popularny w nowoczesnych, minimalistycznych layoutach stron, więc daj spokój z tym \'beznadziejnym\'. A jak news Ci ucieknie, to zawsze możesz kliknąć jego numer i wróci. Co nie zmienia faktu, że aktualnie wizualnie to strona nie jest zbyt wysokich lotów ;)

Dodał: kazikx
2013-02-22 11:52:11

Kuba, trzymamy kciuki za rozwój naszych młodzików. Ale z innej beczki. Od początku wkurza mnie layout naszej strony. Nie chodzi o to, by zmieniać całość, tylko kilka rzeczy, można najzwyczajniej uprościć stronę: 1) Pisanie komentarzy od środka do prawej strony jest nienaturalne. Powinno przenieść się niusy na prawą stronę;----------------------------------------------- 2) Całą kolumnę - nazwijmy ją kolumną lewą - zamienić z kolumną prawą;------------------------------------------------------------------------------------ 3) Z lewej kolumny wyrzucić zmieniające się niusy 123. Nie wiem, kto to wymyślił i gdzie, ale jest to beznadziejny pomysł. Migające niusy są niepraktyczne, trudno czasem kliknąć w odpowiedni, a jak się nie zdąży, to trzeba czekać na przewinięcie. Nie róbmy tanich efektów diskopolowych. W tym migających niusach zdjęcia są rozciągnięte i szpecą całą stronę. Woła to o pomstę do nieba.----------------------------- 4) Wystarczy jeden główny nius w czołówce, a cała reszta niusów pod nim.--------------------------------------------------------------------------------------------------------- 5) Wprowadzić akapity w czytaniu. Dla mnie brak akapitu jest gwałtem na języku.