Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

McEachran: Moja przyszłość leży w Chelsea

Josh McEachran cieszy się czasem spędzanym na wypożyczeniu w Middlesbrough, jednak jego głównym celem jest pewnego dnia wskoczyć na stałe do wyjściowego składu Chelsea.


Drogę do regularnej gry w pierwszym zespole 19-letniemu pomocnikowi zamknęły gwiazdy światowego formatu, został więc zmuszony do szukania występów gdzieś indziej.

 

Okres spędzony w ubiegłym sezonie w Swansea City nie spełnił oczekiwań, lecz obecnie trwający pobyt w Middlesbrough jest czymś zupełnie przeciwnym.

 

McEachran nie zastanawiał się jednak nad definitywną zmianą barw, jego głównym celem jest bowiem udowodnienie, że 5-letni kontrakt podpisany przez niego w ubiegłym roku nie został mu zaoferowany przez przypadek.

 

"Nie widzę (Juana) Maty, (Edena) Hazarda ani Oscara na mojej pozycji. Dobrze byłoby grać z nimi wszystkimi, cała trójka prezentuje się świetnie. Jestem defensywnym pomocnikiem, to moja ulubiona pozycja, na tej samej grają w Chelsea (John Obi) Mikel, (Frank) Lampard oraz Ramires. W Chelsea jestem od 7. roku życia, przeszedłem wszystkie szczeble szkolenia w tym klubie, jest to więc mój wymarzony zespół. To dla nich chcę grać, a to doświadczenie może mi tylko w tym pomóc."

 

McEachran jest przekonany, że postąpił właściwie wybierając ofertę Boro, które walczy o powrót do Premier League.

 

"Mogłem iść do kilku zespołów, ale poznałem Tony'ego (Mowbraya), zacząłem dobrze się dogadywać z nim i jego asystentem Markiem Venusem, zobaczyłem ośrodek treningowy. Wiem, że jego styl opiera się na operowaniu futbolówką, grze przez drugą linię, wybór nie był więc trudny. Gram, a przecież po to tutaj przyszedłem, a Middlesbrough dobrze sobie radzi. Poziom jest naprawdę wysoki, każdy może wygrać z każdym. Moje ciało powoli się do tego przyzwyczaja, czuję się sprawniejszy niż kiedykolwiek, treningi nie są tak intensywne z powodu tych wszystkich spotkań."

Źródło : skysports.com

09.11.2012 | 13:11 | Kuba
1 komentarzy
Szukaj według tagów:
McEachran, Boro, Chelsea, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Dodał: soltys
2012-11-09 22:47:29

http://cadfael.tv/image/src/1352492481212.gif