Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Cahill: Odpowiedziałem na pytania

Gary Cahill uważa, że dobrymi występami w Lidze Mistrzów odpowiedział na pytania dotyczące jego umiejętności gry na najwyższym poziomie.


26-latek zamierza zapewnić sobie miejsce w wyściowym składzie Synów Albionu po tym jak ze świetnej strony pokazał się w klubie.

 

Cahill dostawał już szanse gry w reprezentacji kiedy jeszcze bronił barw Boltonu, zdaje sobie jednak sprawę, iż kwestionowano wówczas to czy będzie w stanie poradzić sobie w wielkich spotkaniach.

 

Styczniowe przenosiny do Chelsea dały mu możliwość przekonania się o tym na własnej skórze - The Blues podbili w ubiegłym sezonie kontynent.

 

Cahill ma nadzieję, że doświadczenia zebrane podczas wieczorów z Champions League pomogą mu w wywalczeniu gry w podstawowym składzie reprezentacji zaczynając od dzisiejszej inauguracji eliminacji do Mistrzostw Świata.

 

"Doświadczenia wyniesione z Champions League z Chelsea pozwoliły mi na postawienie kolejnego kroku, nauczyłem się nowych rzeczy. Dało mi szansę gry w wielkich spotkaniach, w których, ludzie mogliby powiedzieć, dotąd nie grałem."


"To był główny temat. Ludzie mogli powiedzieć, że radziłem sobie w porządku, ale nie grałem w wielkich spotkaniach. [Champions League] dała mi możliwość zmienienia tego stanu rzeczy."


"Wielu piłkarzy, którzy nie pochodzą z wielkich klubów, zawsze ma nad sobą znak zapytania - czy będą w stanie to zrobić w wielkich spotkaniach?"


"Grając w Boltonie nie uczestniczyłem oczywiście w Champions League, dlatego zawsze było wiadomo, że ten pytajnik znajduje się również nad moją głową."


"Miło było móc odpowiedzieć w pewien sposób na te pytania pod koniec ubiegłego sezonu."

 

Cahill nie mógł wziąć udziału w Euro 2012 z powodu kontuzji. W tym czasie na środku obrony dobrze zaprezentowali się John Terry i Joleon Lescott. Nasz defensor zdaje sobie sprawę, że nigdy nie będzie mógł być pewien gry w wyjściowym składzie.

 

"Odkąd tylko zaczęto mnie powoływać miałem świadomość tego, że walczę (o miejsce w składzie)."


"Nie sądzę by kiedykolwiek nadszedł czas, w którym mógłbym spocząć na laurach i pomyśleć, iż teraz jedno z dwóch miejsc należy do mnie."


"Zawsze będzie ktoś przed lub za tobą, mamy tu tak wielu dobrych piłkarzy."

Źródło : skysports.com

07.09.2012 | 12:38 | Kuba
0 komentarzy
Szukaj według tagów:
Cahill, Chelsea, Anglia, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Brak komentarzy, bądź pierwszy !