Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Rosyjska (Temat Zbiorczy)
Autor Wiadomość
Kociek 

Wysłany: Wto Lip 28, 2009 12:49 pm   Liga Rosyjska (Temat Zbiorczy)

Tutaj rozmowy o lidze rosyjskiej. Myślę, że warto rozmawiać o tej lidze, ponieważ także prezentuje wysoki poziom.

Ja temat zacznę od tego, że do Zenitu przychodzi zawodnik drugoligowego już Torino Alessandro Rosina:

Cytat:
...Filigranowy lewoskrzydłowy podpisał z nowym klubem 4-letni kontrakt. Kwota transferowa nie została ujawniona.

Rosina pierwsze kroki w karierze stawiał w Parmie, lecz to właśnie z klubem z Turynu święcił największe sukcesy.

"Il Toro" zajęli w minionym sezonie dopiero 18 miejsce, co oznaczało spadek do Serie B. 25-letni zawodnik, który ma za sobą debiut w reprezentacji Włoch był kluczowym piłkarzem swojego zespołu. W 30 występach zdobył 5 bramek, co w klasyfikacji strzelców Torino plasuje go na drugim miejscu, za Rolando Bianchim.

To drugie wzmocnienie drużyny sponsorowanej przez koncern "Gazprom". Wcześniej z klubem z Petrovsky Stadium związał się białoruski napastnik, Siergiej Kornilenko.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Lip 29, 2009 6:33 pm   

Co do ligi rosyjskiej liczę, że dobrze w niej będzie prezentował się Murawski. Transfer do Rubina wydaje się dobrym ruchem, tylko teraz musi udowodnić swoją wartość i pokazać, że może być ważnym ogniwem zespołu, który w tym roku będzie rywalizował w CL.
W lidze rosyjskiej najbardziej lubię zespół CSKA i liczę, że w tym sezonie odzyskają mistrza krajowego. Bardzo lubię w tym zespole Vagnera Lova i łatwość z jaką zdobywa bramki w lidze.

Kociek 

Wysłany: Sro Lip 29, 2009 7:31 pm   

DROGBA13 napisał/a:
Bardzo lubię w tym zespole Vagnera Lova i łatwość z jaką zdobywa bramki w lidze.

Być może przyszła pora aby Vagner spróbował sił w nowej i lepszej lidze :smile:

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Lip 29, 2009 9:59 pm   

Być może, gdyż w lidze rosyjskiej już osiągnął chyba wszystko. A myślę, że spokojnie poradziłby sobie w najlepszych europejskich ligach. Jendkażde narazie jest w CSKA i życzę mu jak najlepszej gry w tym zespole.

Kociek 

Wysłany: Sro Sie 05, 2009 2:10 pm   

Podobno Zenit chce mieć Manciniego za trenera. W lidze włoskiej na zatrudnienie chyba nikogo nie stać, bo żąda on za sezon około 6 MLN Euro. A Zenit najwidoczniej stać, bo poważnie zainteresowany tym aby został trenerem tej rosyjskiej drużyny.
Cieawe jak grałby Zenit gdyby to właśnie on został trenerem tegoz klubu.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Nie Sie 30, 2009 3:23 pm   

Brazylijski snajper Vagner Love oficjalnie został wypożyczony do Palmeirasu. Przez pięć lat reprezentował on rosyjski CSKA Moskwa, dla którego zdobył 61 bramek w 118 występach. Teraz jednak zatęsknił za domem, a efektem jego starań jest roczne wypożyczenie do Brazylii.
Dla mnie to troche niezrozumiała decyzja. Fakt może tęsknił za Brazylią, ale na to będzie miał czas po karierze. Myślę, że CSKA jest zdecydowanie lepszym zespołem od Palmeirasu, więc nieopłacalne było patrząc pod względem rozwoju kariery przechodzenie właśnie do tego klubu, gdyż nie jest jakimś emerytem. A po za tym ogromna szkoda, gdyż CSKA bez Niego napewno będzie słabsze. :neutral:

Kociek 

Wysłany: Nie Sie 30, 2009 3:34 pm   

No wiesz, ale on tam wrócił z powodu problemów rodzinnych.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Nie Sie 30, 2009 3:39 pm   

Tego nie wiedziałem. :razz: Słyszałem tylko, że tęskni za domem. Ale i tak bardzo szkoda, że tego zawodnika nie ujrzymy już w tym sezonie w CSKA, gdyż była to jedna z najjaśniej błyszczących gwiazd tej ligi...

mateusztcv 

Wysłany: Czw Sty 21, 2010 11:37 pm   

Z Rosji także najbardziej lubię zespół CSKA.
I chciałbym aby w LM Seville powalili na kolana :cool:

Kociek 

Wysłany: Pią Sty 22, 2010 6:10 pm   

To może być nie łatwe zadanie, bo ostatnio Palop jest w formie i pewnie w tym meczu także to pokaże. Ale do meczu pozostało jeszcze trochę czasu, dlatego wszystko może się zmienić.

Odpowiedz do tematu