Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Hiszpańska (Temat Zbiorczy)
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sob Lip 17, 2010 3:23 pm   

Tak jak myślałem. Realowi był potrzebny stanowczy, pewny siebie trener jakim jest Mou. Wiedziałem, że z nim Real stanie się sporo mocniejszy i nie będzie żadnych pupilków trenera-każdy będzie równy, na tych samych zasadach. Jose dał dziś tego kolejny dowód-ogłosił listę 5 złotych zasad, które będą obowiązywać w klubie podczas jego rządów. Oto one:

1. Każdy, kto spóźni się na trening, nie będzie trenował z drużyną. Musi zamiast tego odbyć trening indywidualny. Treningi zaczynają się o godz. 9:30.

2. Punktualność jest najważniejsza. Klubowy autobus wyjeżdża dokładnie o czasie. Jeżeli ktoś się spóźni, nie jedzie na mecz.
- Nie będę czekał na nikogo. Jeśli ktoś się spóźni na klubowy autobus, to po prostu go zostawię. Nawet, żebyśmy mieli grać jednym zawodnikiem mniej - powiedział Portugalczyk.

3. Sesje treningowe będą trwać 90 min. Będą intensywne

4. Kontuzjowani gracze muszą przyjeżdżać do bazy treningowej godzinę przed treningiem na badanie. Klubowi lekarze poinformują potem trenera czy uraz pozwala na odbycie treningu.

5. W autobusie klubowym można używać komórek i słuchać muzyki, ale komórki muszą być wyciszone, a poziom głośności pozostałych urządzeń nie może przeszkadzać innym.

Mourinho ewidentnie uważa, że "Galacticos" szczególnie przydałoby się trochę dyscypliny i od pierwszych dni w klubie zamierza im ją zapewnić.

Kociek 

Wysłany: Sob Lip 17, 2010 3:34 pm   

Ciekawe zasady, ciekawe co z nich wyniknie, ale rzeczywiście dyscyplina powinna być. Nie ważne, że to Real i same gwiazdy.

gregory266 

Wysłany: Nie Lip 18, 2010 1:17 pm   

Realowi z pewnością przydadzą się twarde reguły bo to same gwiazdy.Ciekawy jestem jak się zaprezentują,ale jedno wiem na pewno LM nie wygrają bo Jose ma za mało czasu żeby stworzyć super zespół takie osiągnięcie to raczej za rok.Tak jak było z Interem...

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Nie Lip 18, 2010 1:27 pm   

Ja uważam, że z takim trenerem Real będzie już w tym roku bardzo groźny. Jose wie co robić, by w Madrycie już w nadchodzącym sezonie sięgnąć po europejskie trofeum, a mając takich zawodników jakimi dysponuje Mourinho ma na to duże szanse. Widzimy nawet po transferach, że to jest inny Real-Jose nie ściąga bezmyślnie kolejnych gwiazd tylko zawodników na te pozycje na które potrzeba wzmocnień.
Real tymczasem podobno zrezygnował już z transferu Naszego A.Cola, gdyż Carlo zapowiedział, że go nie puści, a przerzucił się na Evrę. Francuski obrońca mówi, że nie wie jeszcze gdzie zagra w przyszłym sezonie a mówi się jeszcze o zainteresowaniu Barcelony. Nieoficjalnie zaś też się mówi, że Evra wystawił już na sprzedaż swój dom w Manchesterze. Jestem ciekaw jak to się dalej potoczy, jednak jeżeli trafi do Realu to będzie bardzo dobry transfer. Może nie jest to jakiś młody zawodnik, ale za to może pograć jeszcze ok. 4 porządne sezony w barwach zespołu z Madrytu, a jeżeli będzie grał tak jak w ostatnim sezonie w ManU to będzie z niego wielkie wzmocnienie.

ChelseaLuk 

Wysłany: Wto Mar 08, 2011 12:13 pm   

Real potrzebuje takiego defensora jakim jest Evra. Tak się zastanawiam jakby wyglądałaby wtedy ich linia obronna: Evra, Pepe, Ramos, Arbeloa ? Tak chyba najpewniej
Ostatnio zmieniony przez ChelseaLuk Sro Mar 09, 2011 9:40 am, w całości zmieniany 1 raz  

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Wto Mar 08, 2011 4:56 pm   

No za Arboledę musieliby sporo kasy wyłożyć, żeby go z Lecha wykupić :lol:

ChelseaLuk 

Wysłany: Sro Mar 09, 2011 9:41 am   

już poprawiłem :D jeszcze rano było jak dla mnie i się machnąłem ;P

agaborys90 
agaborys90

Wysłany: Sro Kwi 09, 2014 9:25 am   

Moim zdaniem liga ta jest najlepsza!

Tyrion58